O nás
Náš príbeh

FeFe Café je na mieru zhotovená pojazdná kaviareň, ktorá sa po svete vozí na troch kolesách originálneho talianskeho Piaggia. Jej príbeh sa začal písať na jar 2015, kedy sa toto minivozítko pod našimi (FeFe) rukami postupne začalo pretvárať, až kým sa doň nevošla celá kaviareň ☺. Svoje prvé espressá pripravila hotová FeFekára na jeseň 2015 a odvtedy je súčasťou trnavského korza ☺

Testimonial Petra Malovcová
Petra Malovcová
Zakladateľka FeFe Café


FeFe Crew

Šimon

Headbarista

- baristické eso. Vo FeFe je od jeho vzniku, odkrútil si aj svetovú premiéru Fefekáry vo svete kávy ☺. Ku káve pričuchol už v 16-tich a bola to láska na prvý dúšok. Fascinuje ho jej rozmanitosť a (ne)prebádaný svet espressa. Majster v latteart a víťaz mnohých baristických súťaží, je hlavou kávovej filozofie FeFe a dôležitým elementom celého konceptu FeFe Café.

Marek

Barista

- coffeehero. Do FeFekáry naskočil v roku 2016 a street coffee concept mu sadol ako uliaty.
Káva je jeho vášeň a najväčšie hobby, čo denne dokazuje každým jedným espressom či cappuccinom ako z obrázka. Každý deň v plnom nasadení zachraňuje svet pred depressom ☺ a potvrdzuje, že Fefe nie je len kaviareň, ale životný štýl.

Peter

Founder

- šéFeFe. Väčšinou ho nevidno, o to viac však vidno jeho prácu. Je jedným z tvorcov FeFe, hybnou silou a hlavným konštruktérom FeFekáry. Práve vďaka nemu môže FeFekára nosiť nálepku handmade ☺ a v plnej paráde sa túlať svetom. Má 100 rúk, perpetum mobile a riešenie na každý problém. Sem-tam si rád odskočí aj ku kávovaru a kontroluje oriešky v espresse ☺.

Petra

Founder

- srdce FeFe. Lebo to svoje do FeFe vložila a nezabudla pridať ani kus duše. Stojí za nápadom a celým konceptom FeFe Café. Pilotovať FeFekáru ju zrejme neuvidíte, zato však s ľahkosťou FeFe riadi kreatívne aj ideovo a udáva mu smer. Jednou rukou drží kurz aj vo FeFe Crew, v druhej zasa zvykne držať cappuccino ☺. Ako pravý kaviarenský povaľač si kaviarničkou plní sen...A vďaka FeFe sa v ňom spája láska k mestu s láskou k dobrej káve ☺.